5 powodów dla których dołączyłam do Klubu Pań Swojego CzasuKlub Pań Swojego Czasu to parafrazując założycielkę - Netflix - tylko zamiast seriali znajdziesz tam ogrom ścieżek edukacyjnych i rozwojowych.
Klub to część imperium Pani Swojego Czasu stworzonego przez Olę Budzyńską. Osoby, które dołączają do klubu najczęściej już wcześniej znają webinary Oli i produkty jej Gangu, chcą więcej i więcej i widzą w tym wartość. 


Przyglądałam się klubowi już w poprzedniej edycji, jednak obiektywnie nie miałabym czasu na uczestnictwo. 
Do klubu można dołączyć tylko dwa razy w roku. Drzwi otwarte są w dniach 10-24 maja. Kolejna szansa pojawi się w Listopadzie. Link  TUTAJ. Także skierowałam się do zakupu :)


Dlaczego dołączyłam? Oto moje 5 powodów:


1. Gwiazdy z poprzedniej edycji. 

W klubie cały czas są dostępne ścieżki wraz ze wszystkimi materiałami w tematach, które mocno zwróciły moją uwagę kilka miesięcy temu.  Dominik Juszczyk zajmujący się talentami Gallupa prowadzi od poznania talentów do budowania mocnych stron. Swój wynik testu z talentami mam od prawie roku i sporo czasu poświęciłam na samodzielną pracę. Więcej o tym co to za test i gdzie go zrobić napiszę Ci wkrótce, podzielę się też swoim wynikiem. Nie wiesz o co chodzi? Spokojnie, rok temu też nie wiedziałam. 

Kolejna interesująca mnie ścieżka to projektowanie graficzne z Weroniką Boruń. Już wcześniej korzystałam z jej grafik do druku i tapet na telefon. Teraz Weronika uczy jak zacząć tworzyć samemu. Możesz kojarzyć ją z bloga Mavelo KLIK

Trzeci temat to planowanie treści z Kasią Mistaçoğlu. Jej blog TUTAJ. Kasia to osoba, dzięki której kiedyś zwróciłam uwagę na produkty PSC a wszystko zaczęło się od wielkiego sucho ścieralnego rocznego planera, który wisiał w jej domowym biurze. Jest cały czas dostępny, w innej kolorystyce KLIK


2. Oszczędzam czas mając wszystko w jednym miejscu. 

Nie wyszukuje, nie zapisuje się na webinary, live, newsletter, nie przekopuje się przez miliony maili z przypomnieniami. Wszystko w jednym miejscu, nie zginie, nie ucieknie. Plus mam pewność, że wykład będzie miał wartość merytoryczną. Ścieżki układane i sprawdzane są na długo przed premierą. A wybór tematów jest bardzo bogaty. Od budowania dobrego CV, przez tematy związane ze zmianami zawodowymi, tematy biznesowe, organizacja czasu, budowanie nawyków, ustalanie celów, grafika, projektowanie w Canva po tematy dla mam takie jak kreatywne zabawy z dzieckiem. Bez podpinania karty płatniczej i tysiąca haseł. Prawdą jest, że jest wiele fajnych i przydatnych kursów, ale w pewnym momencie, można przestać ogarniać co, gdzie i do kiedy jest aktywne. 


3. Gwiazdy obecnej (piątej) edycji.

Pół roczny program wykładów na żywo z możliwością zadawania pytań i dodatkowymi materiałami do pracy do pobrania. Jeśli nie ma się możliwości udziału, nic nie przepada. Wszystko jest zapisane na platformie do odtworzenia w dowolnym czasie. Aktualne tematy:

- Tradycyjnie Ola Budzyńska i jej goście. 

- Jak odzyskać poczucie kontroli i radzić sobie z trudnymi sytuacjami w życiu. Prowadzącym jest niezwykle energiczny i z niebywałym flow psycholog Andrzej Tucholski. Jest ogień, byłam już na pierwszym live.  I tu chyba jestem trochę niesprawiedliwa w opisie. A o Oli to nic? A to kobieta petarda, optymistka, która ma na to papier. Optymizm jako jedynka w talentach 
Gallupa, u mnie na skromnym 8 miejscu. Rzecz warta podkreślenia gdyż w polskiej populacji ten talent w częstotliwości występowania jako wiodący plasuje się w okolicach 28 miejsca na 34 możliwe. Zaczynam rozumieć skąd przekonanie, że Polacy to naród marud i pesymistów.

- Ogarnij finanse w pół roku. Poprowadzi Marcin Iwuć. I tu wyjdę na ignorantkę, do tej pory nie wiedziałam, że taka osoba istnieje. Ale przy ogłaszaniu jego udziału słyszałam piski radości. Na pewno nie odpuszczę sobie udziału. Choć tak, to nie był powód mojej decyzji. 

- Fotografia mobilna, jak zrobić piękne zdjęcia telefonem. Prowadząca Magda Mizera. Widziałam już wstęp do wykładów i ścieżka będzie przydatna nie tylko osobom publikującym zdjęcia w sieci a też po prostu chcącym mieć ładne fotograficzne pamiątki, zdjęcia dzieci, podróży. 

- Joga i uważność na co dzień, które poprowadzi Agata Ucińska. Jogi jest dużo. Nie jest to obszar moich zainteresować, ale obiecałam sobie, że będę na żywo po to by w tym samym czasie robić swoje ćwiczenia. Agata jest miła, sympatyczna i po wstępie czuje, że nie będzie Ci kazać stać na głowie :) 

- Mastermind, czym jest i jak go wykorzystać w swoim życiu. Prowadząca Katarzyna Relidzyńska. Tu nie mam żadnego swojego zdania, jak obejrzę wstęp zdecyduję, czy to dla mnie. 


4. Przede mną zmiana zawodu. 

Praca kierowcy ciężarówki to niesamowita przygoda i być może najbardziej szalona przygoda w moim życiu. Bo kto siada do ciężarówki i jedzie do Hiszpanii nie mając nawet swojej osobówki i praktycznie nie jeżdżąc niczym? Tak, to jest szalone. Gdy mój szef musiał na początku mnie przywozić do pracy, w której jestem kierowcą. Od początku zakładałam, że przyjdzie dzień na zmiany. Ten dzień powoli się zbliża. Studiuje, uczestniczę w kursach. W klubie są tematy, które w zmianach mogą mi pomóc. Jest cały cykl nagrań Małgorzaty Wolskiej o planowaniu i realizacji celów zawodowych z wykorzystaniem mocnych stron, elementach dobrego CV (nie tworzyłam go wcześniej, CV w zawodzie kierowcy jest najczęściej zbędne), jawnym i ukrytym rynku pracy itp. Całość trwa ponad 20 godzin i jest na mojej liście top5 do odsłuchania. 


5. Zależy mi na rozwoju. 

Wstępnie wybrałam dalszą ścieżkę zawodową, która nieodłącznie łączy się z szeroko pojętym rozwojem osobistym. Nie da się rozwijać innych bez ciągłego rozwijania siebie. Po za zdobyciem wiedzy dbam o wprowadzanie jej w życie, testowanie różnych rozwiązań, co się sprawdza, ile czasu się sprawdza, co nie działa i dlaczego, co zadziała u Ciebie a nie zadziała u mnie i dlaczego. Jednym słowem testuje. To moje powody dołączenia. Wybrałam od razu dostęp na pół roku, żeby nie pilnować przedłużenia po 3 miesiącach. Na dzień dobry wydrukowałam listę dostępnych nagrań (lista ma kilka stron!) i ebooki do interesujących mnie ścieżek. Dodałam się do tajnej grupy na FB. Jeśli widzisz coś fajnego dla siebie - choć ze mną do klubu! 


Na platformie klubu znalazłam narzędzia do lepszej organizacji. Planery miesięczne, listy spraw, planery dnia. Z resztą będę zapoznawać się z czasem. 

Są też dostępne tapety na telefon, kolorowanki. A to wszystko w kolorze mojej produktywności. Nigdy nie ukrywałam, że lubię róż. , , , ,

3 komentarze:

Dziękuję Kochani za komentarze :)

Inspiracje - zobacz na Ceneo.pl
Copyright © Doganiam Motyle , Blogger