Czy botki to dobry pomysł, gdy szukasz żab?

 

Ostatnia stylizacja z nutką zimy w tym roku. Z dnia na dzień robi się coraz cieplej. Wieczorem botki zagoszczą w pudełku. I mam szczere nadzieje, że do jesieni nie będą już potrzebne. 

W niedziele nie pracuje, nie uczę się i nic nie robię (ha ha ha ha, zaśmiały się garnki po obiedzie). Ok, gotuję, zmywam ale przede wszystkim odpoczywam. I spędzam czas z bliskimi. 

Spacer to absolutnie obowiązkowy punkt programu. Najczęściej wybieramy park i bulwar nad rzeką. Tym razem Maurycy miał zadanie do wykonania. 

Co ja tu robię?

Szukam żab. Dwa tygodnie temu na Instagramie wstawiłam zdjęcie z dokładnie tego samego miejsca. Byłam wtedy otulona w zimowy szalik i czapkę. Obserwacja życia żaby to praca domowa Maurycego z biologii. W tamten zimowy dzień żadna żaba ani myślała wyjrzeć. 

Teraz wytropił żabę Śmieszkę. Piękny, duży, zielony okaz. 

Niedzielne lenistwo w towarzystwie śpiewu ptaków i zapachu drzew polecam Ci serdecznie.  Niekoniecznie w obcasach :)

Dwa tygodnie temu byłam tu również w botkach i zakodowałam sobie, by kolejnym razem zabrać sportowe buty. Ale jak to tak? Sportowe buty do futerka? A tak szczerze, po prostu o tym zapomniałam. Mój mózg odkopał to postanowienie dopiero, gdy przejrzałam się w kałuży. 

Czy botki to dobry pomysł, gdy szukasz żab? Wprost cudowny, lekcje gracji i równowagi są w cenie ;) 

Dzielnie więc brnęłam przez błotko, z gracją omijałam kałuże starając się nie wywinąć orła :) 


futerko - Reserved
torebka - Zofia Chylak
szalik - Wadima
botki - Gino Rossi

, , , , , , ,

3 komentarze:

 1. Cudowne :) Ostatnio robiłam zdjęcie żonkili z mojego ogródka jako pracę domową dla syna koleżanki uwięzionego na kwarantannie. Jak miał niby Młody te żonkile sfotografować siedząc w bloku? Ja mogłam, ale czemu robiłam to w szlafroku i kapciach na bosych nogach brodząc w resztkach wiosennego śniegu????
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) :) Coraz częściej słyszę takie historie :) Chyba podświadomie szukamy więcej wolności i więcej radości, choć by właśnie idąc w błocie.

   Usuń
 2. Elegancko wyglądasz.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Kochani za komentarze :)

Inspiracje - zobacz na Ceneo.pl
Copyright © Doganiam Motyle , Blogger