Chylak Bag - jak i gdzie kupić


Obiekt pożądania wielu kobiet. Piękna i solidnie wykonana w każdym szczególe. Ma tylko jedną jedyną wadę - zdobycie jej graniczy z cudem.

Jak mi się to udało?

Model, który widzicie na zdjęciach to Klasyczna torebka na ramię - błyszczący czarny krokodyl. Z kolekcji 05. Polowałam na wersję matową, jednak ta jest już całkowicie niedostępna.

Ponad rok wypatrywałam wersji błyszczącej lub czerwonej (pyton). Niestety nie pojawiły się i poszłam drogą troszeczkę na skróty.

Torebkę kupiłam przez Net a Porter. Cena w sklepie Chylak dla zagranicznego klienta jest wyższa niż ta w złotówkach. W Net a Porter jeszcze trochę wyższa. Z kosztami przewalutowania z mojego konta zniknęło 1720zł. Cena u projektantki to 1440zł.

Było warto.

Kilka dni po zakupie torebka pojawiła się na stronie projektantki. Byłam akurat w Lizbonie.  O dostępności torebki dowiedziałam się 5 minut po pojawieniu się jej w sklepie.
I te 5 minut wystarczyło, by wyprzedały się wszystkie.
Znów by mi się nie udało a Lizbonę zwiedzała bym zła jak osa ;) 

Jak kupić torebkę Chylak?
Szybko.

Kilka rad, żeby się udało:

 • Zamiast zapisywać się na listę oczekujących przez mail (powiadomienia najczęściej nie przychodzą, a zapis na listę nie oznacza bycia w kolejce) ustaw powiadomienia o nowych postach z konta Chylak na Insta. W ten sposób najwięcej dziewczyn zdobyło torebkę. Niestety najbardziej pożądane modele znikają wtedy w ciągu 2-3 minut. A pod postami pojawia się burzliwa dyskusja.

 • Śledź dostępność na Net a Porter. Od razu ustaw jako Kraj Polskę. Torebka Czarny Błyszczący Krokodyl jest obecnie dostępna w Stanach za 510$, ale nie ma możliwości wysyłki do PL. 

 • Mając kartę podarunkową (ważna rok) masz pierwszeństwo w zakupie. Powiadom o tym sklep drogą mailową. Ta opcja jest ryzykowna, gdy marzy Ci się brąz a akurat dostępne są tylko czerwone wersje Twojego upragnionego modelu.

Daj znać czy Tobie też udzieliło się szaleństwo polowania na torebkę? I czy się udało?, , , , , , , , ,

4 komentarze:

 1. Mam! Ponadczasowa, piękna. Starczy nam na lata :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że udało Ci się ją upolować! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowicie elegancka. Bomba! Wygląda pięknie. Zazdroszczę nabytku.

  Uściski

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Kochani za komentarze :)

Copyright © Doganiam Motyle , Blogger