Groupon Starter - Razem możemy więcej!

Zamknij oczy i pomyśl co chciałbyś zmienić w swojej okolicy, w swoim mieście. Może masz ciekawy i nie oczekiwany pomysł, coś o czym nikt inny nie pomyślał, a co będzie służyć wielu? Coś z fantazją, coś zaskakującego?
Dlaczego was o to pytam? Już odpowiadam :)


Groupon lider rynku ofert lokalnych uruchomił właśnie platformę Groupon Starter, dzięki której zyskujemy nowe miejsce na tworzenie i promocję inicjatyw wnoszących nową jakość w życie lokalnych społeczności. Głównym celem projektu – działającego pod hasłem „Razem możemy więcej!” – jest wyłonienie najciekawszych i najbardziej wartościowych przedsięwzięć, które następnie zostaną sfinansowane przez Groupon.
Wszystko zależy od was i waszych głosów oddanych na waszym zdaniem najlepsze projekty:) Głosujcie na platformie Groupon Starter :) Wirtualne głosy mogą odmienić rzeczywistość, o ile mieszkańcy zjednoczą się razem w działaniu. W grupie siła.  Zobaczcie czy są tam pomysły, które mogą odmienić waszą okolicę:) I koniecznie dajcie znać, który najbardziej się wam podoba:)
Autorzy projektów, które wzbudzą największe zainteresowanie i zdobędą najwięcej głosów poparcia, otrzymają od Groupon granty w wysokości 10 tysięcy złotych na ich realizację. To właśnie w ten sposób Groupon chce aktywizować lokalne społeczności i pokazać im, że nawet dzięki małym przedsięwzięciom, realizowanym wspólnie z innymi, mogą dokonać pozytywnych zmian w swoim mieście, dzielnicy czy osiedlu. Brzmi świetnie, prawda? 
Dodatkowo, uczestnicy projektu mogą zgłaszać własne pomysły na nowe, oryginalne oferty lokalne, których do tej pory nie były dostępne w ich mieście. W otwartym głosowaniu wybranych zostanie sześć najciekawszych propozycji, które zostaną włączone do portfolio ofert Groupon, a ich pomysłodawcy będą mogli skorzystać z nich bezpłatnie .
Według raportu TNS Polska na zlecenie Groupon,  87% ankietowanych uważa, że działając wspólnie można osiągnąć więcej niż w pojedynkę, 7% uważa przeciwnie. 74% deklaruje chęć zaangażowania się w działania na rzecz lokalnej społeczności.
92% uczestników ankiety uważa, że internet ułatwia angażowanie się w sprawy społeczne.
Ciekawsze pytanie: łatwiej zjednoczyć się i zorganizować za czy przeciw czemuś?  10% ankietowanych nie ma zdania, 50% uważa, że łatwiej się zorganizować kiedy są przeciw czemuś a 40% stwierdza, że podjęciu wspólnej pracy sprzyja poparcie dla wspólnej idei i chęć wprowadzenia jej w życie. 
Dziś głosujemy ZA :)

, , , , , ,

1 komentarz:

Dziękuję Kochani za komentarze :)

Inspiracje - zobacz na Ceneo.pl
Copyright © Doganiam Motyle , Blogger